KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12451011

nr 1245 1011

Franco Leidi

(f. 1933)

Akvarell, Franco Leidi (f. 1933), ansikte. Signerad, daterad 1972. Motivet: 27,5x18 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:14:54